Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Rolety wolno wiszące to idealne rozwiązanie, aby w prosty i skuteczny sposób zasłonić wnętrze pomieszczenia. Wyposażone są w sprawdzony mechanizm i sterowane są łańcuchem kulkowym. Standardowy łańcuch jest wykonany z PVC, ale za niewielką dodatkową opłatą można również użyć łańcuszek metalowy. W porównaniu z innymi rozwiązaniami w zakresie osłon przeciwsłonecznych cena rolet materiałowych wiszących jest bardzo atrakcyjna dzięki ich popularności na naszym rodzimym rynku. Warto pamiętać, że do rolet wolno wiszących można również dobrać tkaniny zaciemniające. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Doskonale sprawdzą się rolety wewnętrzne mocowane we wnękach okiennych.

Rolety klasyczne

Zalety rolet

Zaletą rolet swobodnie wiszących nad roletami kasetowymi jest to, że nie trzeba ich montować na oknach lub skrzydłach drzwi, ani też nie muszą być montowane w rowkach okiennych w sufitach lub ścianach. Nadają się nie tylko jako typowe rolety, ale także jako ekrany projekcyjne lub półki lub rolety wpuszczane. Nadają się również do zasłaniania dużych okien. Rolety są wszechstronne i łatwe w użyciu, dzięki czemu są bardzo popularnym wyborem w Twoim domu. Nadaje się do pomieszczeń takich jak salon, łazienka, sypialnia czy kuchnia. Ponieważ mamy do wyboru wiele kolorów materiałów, łatwo jest dobrać rozwiązanie do każdej lokalizacji. Warto pamiętać, że rolety wolno wiszące z pewnością znajdują zastosowanie nie tylko w naszych domach i mieszkaniach. Doskonale sprawdzają się również w biurach

Kolorystyka rolet

To co wyróżnia roletę to materiał wysokiej jakości. Tkaninę możesz wybrać spośród 300 dostępnych w naszej kolekcji kolorów i wzorów. Materiały mają również różne stopnie przezroczystości: transparentny, przyciemniający oraz zaciemniający. Ich stopień przezierności możesz podpatrzeć na naszym konfiguratorze klikając zmień kolor. Zatem przed wyborem warto sprawdzić, jak dana tkanina wyglądałaby bezpośrednio na Twoim oknie. Roleta wolno wisząca to nie tylko materiał, ale również niezawodny mechanizm samohamujący. Możesz dobrać kolor mechanizmu do stolarki okiennej w Twoim domu. Dostępne kolory: biały, kremowy, jasny brąz, szary, antracyt, czarny, orzech, złoty dąb. W związku z tym z łatwością znajdziesz opcję pasującą do okna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl