Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
CO TO SĄ ROLETY DZIEŃ NOC?

Połączenie funkcjonalności rolet tekstylnych i klasycznych żaluzji poziomych. Rolety wykonane są z podwójnie podwieszonej tkaniny w poziome pasy o szerokości około 60 mm, które na przemian są przezierne i zaciemniające. Jeden koniec tkaniny jest przymocowany na stałe w kasecie rolety, a drugi biegnie poprzez obrotowy dolny obciążnik i jest przytwierdzony do wałka nawojowego.

Rolety dzień i noc

 

FUNKCJONALNOŚĆ ROLET DZIEŃ NOC

 
Ustawione na przemian pasy poziome przezroczyste i zaciemniające dają Ci możliwość precyzyjnego regulowania światłem słonecznym. Wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie łańcuszkiem sterującym, a w Twoim pomieszczeniu następuje półmrok lub całkowita ciemność. Stąd nazwa dzień – noc.

Rolety dzień noc idealnie sprawdzą się nie tyko w domach czy mieszkaniach, ale również w hotelach i biurach. 
 

DOSTĘPNE RODZAJE ROLET

Rolety dzień-noc podobnie jak pozostałe rolety występują w wersji:

Rolety Dzień Noc Wolnowiszące

Rolety Dzień Noc w Kasecie

Rolety Dzień Noc na wnękę

Cenę rolet dzień noc poznasz wchodząc na kalkulator poszczególnych rodzajów osłon. Skorzystaj również z profesjonalnej porady jednego z naszych Doradców, dzięki czemu otrzymasz rolety dzień i noc na wymiar.

ZALETY

Zalet rolet dzień i noc jest wiele. Możesz obserwować co się dzieje na zewnątrz, będąc samemu niewidocznym. Osłony te chronią Twoje wnętrze przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów i sąsiadów.

Z racji połączonych funkcji żaluzji, rolety, firany i zasłony, możesz operować ilością wpadającego światła do twojego pomieszczenia bez konieczności całkowitego zwijania przesłony.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl