Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Wraz z upływem lat rozwój żaluzji uczynił je bardziej atrakcyjne, wprowadzając różne rodzaje i rozmiary listków aluminiowych. Elementy o różnych szerokościach pozwalają ponownie docenić zalety tego produktu. Żaluzje z szerokimi listkami  prezentują się szczególnie efektownie, dlatego warto zastosować je w pomieszczeniach reprezentacyjnych, takich jak salon. Połączenie taśmy aluminiowej z elementami drewnianymi oraz zastosowanie drabinek zamiast typowych drabinek sznurkowych całkowicie odmieniło ich wygląd.

Rodzaje:

  • żaluzja aluminiowa lamel 16 mm;
  • żaluzja aluminiowa lamel 25 mm;
  • żaluzja aluminiowa lamel 50 mm;
  • żaluzja aluminiowa JUUN

 

 

Żaluzje aluminiowe

Sterowanie żaluzji aluminiowych

Ciekawym rozwiązaniem dla nowoczesnych biur jest zastosowanie perforowanej taśmy aluminiowej. Perforacja płatków pozwala na skuteczne załamanie promieni słonecznych bez zbędnego zaciemniania wnętrza.Ważną zaletą tego rozwiązania jest możliwość zainstalowania elektronicznego systemu sterowania. Pozwala na zmianę kąta obrotu lameli oraz za pomocą małego pilota do zwijania i rozkładania lameli. To świetny sposób na szybkie ustawienie rolet w całym biurze i nie tylko.

Do żaluzji aluminiowych mamy do wyboru wiele kolorów. Dzięki temu możemy dopasować tę osłonę okna do wielu pomieszczeń lub używać jej w domu. Dlatego nie można go używać tylko w biurze.

Idealny do kuchni i łazienki
Aluminium to materiał trwały, odporny na wilgoć i wodoodporny, dzięki czemu doskonale nadaje się również do łazienek i kuchni o dużej wilgotności powietrza. Wysoka jakość użytych surowców gwarantuje długotrwałe, funkcjonalne i komfortowe produkty.
Dlatego przy wyborze osłon okiennych do łazienek i kuchni należy pamiętać o roletach aluminiowych.

 

Typ żaluzji poziomych Nietypowe kształty Opcjonalnie montaż bezinwazyjny Opcjonalnie sterowanie elektryczne/bateryjne min. szerokość (mm) min. wysokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysokość (mm)
żaluzja aluminiowa 16 mm * * * 260 300 2000 2200
żaluzja aluminiowa 25 mm * * * 260 300 2400 2400
żaluzja aluminiowa 50 mm * * * 400 300 3300 4000
żaluzja aluminiowa Juun   *   300 300 1200 2200

Juun - zdobywca nagrody głównej Dobry Wzór 2019

Żaluzja aluminiowa Juun marki ANWIS otrzymała główną nagrodę podczas 26. edycji konkursu Dobry Wzór. Według komisji powołanej przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego Juun to jeden z 11 najlepiej zaprojektowanych polskich produktów 2019 roku w kategorii Sfera Domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl