Opcje przeglądania
Producenci

TKANINY CHRISTIAN LACROIX

Zobacz pełną gamę tkanin Christian Lacroix Ekstrawagancji i duchowi Domu Lacroix towarzyszy jedynie ich determinacja, by spełnić wyjątkową wizję Twojego domu. Zapoznaj się z pełną kolekcją tkanin Christian Lacroix, odpowiednich na zasłony i tapicerkę. Łącząc doskonałość Christiana Lacroix z wyjątkowym doświadczeniem, talent Studio jest przekazywany poprzez realizację tych różnorodnych i unikalnych kolekcji tkanin na zasłony i obicia oraz zachwycająco ekspresyjnych tapet. Tkaniny i tapety Christiana Lacroix są produkowane i dystrybuowane na całym świecie wyłącznie przez Designers Guild. 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

BESTSELLEROWE KOLEKCJE

WYDRUKI, TKANINY  L'ODYSSÉE

Odważne i porywające tkaniny dekoracyjne. Zainspirowane eskapistycznym uczuciem lotu i fantazji, tkaniny i tapety L'odyssée od Christiana Lacroix Maison celebrują cud przygody. Z nadrukowanymi, tkanymi i haftowanymi materiałami o różnych fakturach i kolorach oraz bardzo szczegółowymi tapetami, drukowanymi cyfrowo na luksusowych podłożach z włókniny i winylu. Wiszące kwiaty, panoramiczne sceny i hipnotyzujące pióra wypełniają użyteczną kolekcję, doskonale oddając ducha odkrywania.

PARADIS BARBARES TKANINY

Nerwowe nadruki, hafty, sploty i woale Urzekająca i piękna kolekcja, która celebruje naturalne harmonie i rytmy kapryśnego i porywającego świata - widziane przez niepowtarzalne oko Maison Christian Lacroix. Nadzwyczajne nowe tkaniny obejmują nadruki, efektowne hafty, luksusowe splot i eleganckie woale.

TKANINY KABANONOWE

Ikoniczne, tkane i drukowane projekty Christiana Lacroix Zebrane w nowej kolekcji, ikoniczne projekty Christiana Lacroix dla Designers Guild, ilustrujące eklektyczną inspirację projektową tego renomowanego domu mody. Dynamiczne, strukturalne splotki, aksamity i egzotyczne nadruki na wyrazistą tapicerkę, zasłony, poduszki i rolety. Ta kolekcja stanowi doskonałe uzupełnienie Twojego schematu tkanin i tapet Christian Lacroix.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl