Menu
Opcje przeglądania
Producent
Tkanina obiciowa
Cena
  • od
    do
Producenci

Biarritz - leżące w południowo-zachodniej Francji miasteczko uważane za europejską stolicę surfingu. To kurort, w którym kiedyś głównie wypoczywała europejska arystokracja, dziś natomiast spotkamy tam milionerów i sławnych artystów. Widok widziany z francuskiego okna, w którym piękna plaża i żagiel unoszący się na morskiej bryzie zapierał dech w piersiach, zainspirował projektantów do stworzenia kolekcji tkanin Camengo Biarritz. Każda z nich swoją fakturą przypomina ziarenka piasku i została stworzona w bogatej palecie kolorów inspirowanych naturą. Jednokolorowe tkaniny Camengo Biarritz o strukturze piasku z pewnością wprowadzą do wnętrza wspomnienia z wakacji i oryginalny charakter.

Camengo Biarritz

WIZJA I STYL

Kolekcje Casadeco są wysokiej jakości z francuskim biurem projektowym i europejskim producentem. Oryginalne pomysły i innowacje techniczne tworzą projekty, które są estetyczne i łatwe w użyciu, poszukiwane przez klientów w każdym wieku, poszukujących spersonalizowanego stylu dekoracyjnego, będącego synonimem codziennego dobrego samopoczucia.

EKSPERTYZA

Zespół stylistyczny Casadeco składa się z kolorystów i projektantów, z których wielu jest związanych z marką od samego początku. Ich kreatywny duch i kwitnąca wyobraźnia tworzą jasny i lśniący wygląd, w harmonijnej i zrównoważonej palecie kolorów, pasującej do wszystkich gustów i stylów wnętrz.

DOM CASADECO

JEST SZEROKO OTWARTY

Otwarta na dekoracyjne pragnienia każdej osoby: tapeta, zasłony i poduszki koordynujące, panoramiczny krajobraz niczym okno na wyobraźnię, indywidualny styl bawiący się światłem i wymiarami każdego pomieszczenia. Każdy dom, każdy pokój, każdy wygląd jest wyjątkowy. Opierając się na trendach, inspiracjach i poradach ekspertów od sprzedawców, Casadeco stworzy dla Ciebie styl dopasowany do Twoich marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl